גוונים ונהנים (מרחוק)

אתר זה הוקם במיוחד עבורנו- חברי קהילת "גוונים"
(עובדים ומקבלי שירות) במטרה לסייע לנו בהתמודדות עם האילוצים בעקבות וירוס הקורונה. 

כאן תמצאו כלים והנחיות להתנהלות, דוגמאות לפעילויות שצלחו, כלים לעבודה מרחוק ורעיונות לפנאי ובידור בבית. 

רוצים להיות מעודכנים גם בדף פייסבוק שלנו- תעשו לייק

מסר מנירית וניתאי (מנכ"לי העמותה)

 

חברי קהילת גוונים היקרים !

כולנו חווים בימים אלו את המציאות החדשה שהולכת ומתפתחת בנו וסביבנו. אנו בגוונים מנסים להתארגן ולהתאים את התנהלות הארגון למציאות השונה והמשתנה. במכתב זה אנחנו רוצים לשתף אותכם בהערכות הארגון לתקופה זו.

 

הקמת אתר "גוונים ונהנים" – אנו שמחים לשתף באתר שהוקם והחל לפעול בימים אלו. האתר נקרא "גוונים ונהנים" (מרחוק) שהוא אתר זמני לצורך התנהלות בתקופת הקורונה.

מטרת האתר להיות לנו "בית" וירטואלי ולאפשר לנו לשמור על קשר עם הארגון- לעדכן במה שקורה בגוונים, לשתף ברעיונות מוצלחים שעלו בשטח, לפשט את ההנחיות האחרונות ועוד.

התקופה הזו מחייבת אותנו לשנות הרגלים והתנהגות, מבלי לאבד קשר ומבלי לאבד את שמחת היצירה והחיות שקיימת בנו. מקווים שהאתר הזה יוכל לסייע במשהו בתחושת השותפות והשייכות לכולנו.

אתם מוזמנים להשתתף באתר ולהוסיף מהעשייה והרעיונות שלכם.

עקרונות מנחים להתנהלות הארגון -

לאור המצב הוחלט ליצור שלוש רשתות בטחון בגוונים:
 

  1.  יצירת "רשת בטחון" כלכלית - כדי לשמור על החוסן הכלכלי של הארגון לטווח הארוך כל תכנית צריכה להתארגן מחדש מבחינה כלכלית על בסיס המקורות הקיימים וליצור את התנאים הדרושים להפעלתה בימים אלו או לאחר סיום המשבר.

  2. יצירת "רשת בטחון" לקהל היעד – נמשיך ללוות ולתת תמיכה בסיסית לקהל היעד גם בתכניות שהמדינה החליטה להפסיק את מימונם ואינה דורשת מאיתנו לקחת אחריות עליהן.

  3. יצירת "רשת בטחון" לעובדים – העמותה תסייע לעובדים שאיבדו את פרנסתם כתוצאה ממשבר הקורונה. כדיי לסייע לעמותה החליטו חברי הצוות המוביל של גוונים הכולל את מנהלי האשכולות ומנהלי המטה, לתרום חלק משכרם עבור הקמת קרן ערבות הדדית שתאפשר תמיכה בעובדים שנאלצו לצאת לחל"ת מבלי זכאות לקבלת סיוע מהמדינה.

לסיום אנו רוצים לאחל לכולנו לקראת חג הפסח שהגיע אלינו במועד מאד מיוחד. שנצליח ביחד לצאת ממצרים של ימינו בעזרת רגישות, התגייסות, עזרה הדדית והרבה שמחה ואהבה.

 

בברכת חג שמח,

נירית רימון וניתאי שרייבר – מנכ"לי עמותת גוונים

ההמלצה היומית - ויראלי בקטע טוב 

תודה רבה לרותם דפנה על ההמלצה היומית.

 

לוז פנאי גוונים ונהנים מרחוק

24.05.jpeg